Funkční oděvy agtive®

Nejprodávanější produkty

Informace

Slevy

Prohlédnuté produkty

Nové LASER triko s krátkým rukávem - dámské Zobrazit větší

LASER triko s krátkým rukávem - dámské

Nové

Triko s krátkým rukávem z řady Laser pro funkční odívání i v běžném životě a v práci. Atraktivní design, propracované detaily a příjemný a lehký materiál.

Více informací

Skladem

1 049 Kč

Více informací

Výrobky řady Laser jsou svrchní oděvy pro sport i běžné odívání. Jsou koncipovány jako oděvy s propracovaným designem. Odvádí pot a tím přispívají ke komfortnímu pocitu i v teplých měsících. Udržují vaše tělo v suchu a prostředí bez pachů. V létě netvoří viditelné mapy od potu a jsou tedy předurčeny všude tam, kde chcete stále vypadat svěže. Jejich snadná údržba, nežehlivá úprava a stálobarevnost vás nadchne...

Doprovodí vás při všech vašich aktivitách při sportu, práci, ve volném čase a také na vašich cestách, kde jeho vlastnosti nejvíce vyniknou. 

Použité jemné mikropolyesterové vlákno je téměř nenasákavé, tím odvádí váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a neškrábe a nedráždí tak pokožku.

Stříbro, které je obsaženo v polymeru vlákna, aktivně omezuje množení bakterií a tím poskytuje trvalou a dlouhodobou ochranu proti zápachu. Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie. Naše výrobky nemusíte po každém použití prát a tím aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí :)

Začíná doba funkčního odívání i v běžném životě a v práci. Atraktivní design, propracované detaily a příjemný a lehký materiál – to jsou základní atributy řady výrobků Laser. Materíál, ze kterého jsou produkty ušity, Vás příjemně překvapí svými vysokými užitnými vlastnostmi a téměř bezpracnou údržbou.

Použitý materiál

Vyrobeno z materiálu NanoAgent Laser ( 100% mikropolyester s nanoAg (nanočástice stříbra ) a tedy permanentní a nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu. Zajistí vám pocit čistoty po dlouhou dobu.

Proč vlastně polyester?

Výrobky vyrobené z polyesteru odolávají vodě, anorganickým kyselinám, zásadám a solím. Výrobky tedy odolávají agresivnímu prostředí, které je potem vytvářeno, nemění vzhled, netvoří „mapy“ a zůstávají barevně stálé. Polyester má také velmi dobrou odolnost vůči UV záření.

Polyester má velmi malou nasákavost, je lehčí než voda a plave na ní. Malá nasákavost způsobuje velmi rychlé vysychání. Výrobky z polypropylenového vlákna transportují molekuly vodní páry kapilárními kanálky. Způsob pletení výrobku zajišťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

Za normální teploty se nerozpouští v organických rozpouštědlech. Lze jej použít i při vyšších teplotách, praní však doporučujeme na 30°C. Většina pracích prostředků je vhodná, doporučujeme tekuté prací prostředky bez silikonu. Aviváž nepoužívejte, protože na vláknech vytvoří povlak, který znemožňuje funkci transportu molekul páry. Aviváž, která se na výrobek dostala omylem, lze odstranit dalším praním...

Zjednodušeně řečeno...

 • aktivně ničí i odolné bakterie 
 • zabraňuje tvorbě zápachu 
 • netlačící ploché švy
 • příjemný a lehký materiál
 • odvádí pot a nestudí 
 • rychleschnoucí a špíně odolný
 • resistentní proti mechanickému opotřebení
 • 9x pevnější než bavlna
 • vysoká životnost a užitná hodnota 
 • není nutno prát po každém použití 
 • ...a tím šetří životní prostředí :)

Vhodné pro: běžné nošení, práci v hygienickém prostředí, cestování a všechny sportovní aktivity v halách,  golf, volný čas a relax.

Tento výrobek doporučujeme oblékat jako první (nebo druhou) vrstvu v mírném počasí nad nulou nebo také v chladném počasí při zvýšené fyzické aktivitě.

okolní teplotní podmínky

teplé

mírné

chladné

velmi chladné

fyzická aktivita

nízká

střední

vysoká

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: