FUNKČNÍ CYKLODRES s nano stříbrem Zobrazit větší

FUNKČNÍ CYKLODRES s nano stříbrem

Nové

Bezpečnost, funkce, hmotnost a design – čtyři atributy, na kterých záleží. Tyto cyklodresy jsou skutečně propracovanými oděvy pro cyklistiku a turistiku na kole.

ZJISTIT VELIKOST?

Více informací

skladem

2 490,00 Kč

Více informací

Bezpečnost, funkce, hmotnost a design – čtyři atributy, na kterých záleží. Tyto cyklodresy jsou skutečně propracovanými oděvy pro cyklistiku a turistiku na kole. Pro výrobu používáme jemná, ale pevná polyesterová mikrovlákna a vytvořený úplet má strukturu zaručující transport potu. Udržují vaše tělo v suchu a prostředí bez pachů díky permanentní antibakteriální vlastnosti a přispívají k bezstarostné jízdě nejen na delší trasy. O pasivní bezpečnost se stará elastický reflexní pásek v zádové části. Autorský univerzální design NanoBodix® je dobře viditelný za denního světla a nesplyne tedy ani s prostředím ani s davem :)

Funkční bezzápachový dres pro cyklistiku, Nordic Walking, spinning a všechny vaše fyzické aktivity venku nebo v halách nebo při cestování, kdy se mírnější teploty střídají. Střih je anatomicky tvarován, kvalitní zip má ochranu proti profouknutí, pružný prodloužený zadní díl se třemi samostatnými kapsami chrání před větrem.

Použité jemné polyesterové vlákno odvádí Váš pot na povrch úpletu, neškrábe, nestudí na pokožce a zajišťuje tepelný komfort vašemu tělu při výkonu.

Stříbro, obsažené v polymeru každého vlákna, aktivně omezuje množení bakterií a tím poskytuje trvalou a dlouhodobou ochranu proti zápachu. Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie.

24 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: