ČISTIČ BRUTALO DELTA Zobrazit větší

ČISTIČ BRUTALO DELTA

Nové

NANO Čistič BRUTALO DELTA

Jde o univerzální NANO čistící prostředek, který funguje na jedinečném principu mikro-rozdělování (micro-splitting). Tento princip je největší inovací v oboru čištění. Při mikro-rozdělování se molekuly nečistot štěpí na jednotlivé atomy a ty jsou poté vyplaveny na povrch, kde se snadno opláchnou pomocí čisté vody.

Více informací

skladem

99,00 Kč

Více informací

Čistič BRUTALO DELTA

Je univerzální čistící prostředek, který funguje na jedinečném principu mikro-rozdělování (micro-splitting). Tento princip je největší inovací v oboru čištění. Při mikro-rozdělování se molekuly nečistot štěpí na jednotlivé atomy a ty jsou poté vyplaveny na povrch, kde se snadno opláchnou pomocí čisté vody. Velkou výhodu tohoto čistícího prostředku je právě tato šetrnost k ošetřovaným materiálům. Špínu nemusíte dřít, ani jinak mechanicky, nebo chemicky odstraňovat. Jen nanesete čistič a poté jej spláchnete čistou vodou. Tím odpadají největší důvody, proč při běžném čištění svůj majetek ve skutečnosti poškozujete. Jestliže máte zašlou sedačku, nebo čalounění na křesle, je ten správný čas vyslat do boje se špínou nový čistič BRUTALO DELTA.

Užití je velmi jednoduché. Nanesete dostatečné množství přípravku na povrch a necháte cca 10 minut působit. Poté čistič i se špínou odstraníte čistou vodou. BRUTALO DELTA odstraňuje nečistoty, jako je olej, tuk, kouř, nikotin, saze, vosky, tenzidy a jiné částice z téměř všech povrchů, jako jsou například dřevo, mramor, teraco, žula, dlažba, keramické dlaždice a plasty. Je ideální pro závodní kuchyně, pro odmaštění všech povrchů, zejména bezpečnostní a anti-skluzové podlahy, nebo textilií. BRUTALO DELTA lze použít pro manuální, ale i pro automatické čištění. Denní užívání nevede k vyblednutí povrchu. Poté, kdy je povrch takto vyčištěn, můžeme přistoupit k aplikaci nano-impregnace. Dokonalá příprava povrchu před nanesením nano-impregnace je totiž původním účelem, pro který německá laboratoř tento inovativní čistič vyvinula.

Čistič BRUTALO DELTA lze použít na všemožné materiály, například:

•Dřevo
•Kámen
•Textil
•Beton
•Plasty
•Lakované povrchy
•Podlahy
•řada dalších povrchů, které pomocí micro-splittingu ošetříte, očistíte, ale nijak nepoškodíte.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: