NANO PĚNA

Nejprodávanější produkty

Informace

Slevy

Prohlédnuté produkty

NANOPĚNA 1+1 a 2x profi utěrka

ID518NSV

Nové

Nanopěna Original + Extra silná Nanopěna Original + 2x profi utěrka 38x40cm

Nanopěna čistí a vytváří NANO efekt lotosového květu na velmi dlouhou dobu. Vodní kámen, šmouhy, špinavé dlaždice, vana, sprchový kout... s Nano pěnou už žádný problém! Osobně vyzkoušeno! Funguje to! Německá kvalita za rozumnou cenu. Vyzkoušejte nano technologie v praxi u Vás doma i Vy!

Osobně vyzkoušeno!

Více informací

skladem

759,00 Kč

Více informací

Nanopěna Original + Extra silná Nanopěna Original + 2x utěrka 38x40cm

Díky nanotechnologii a německé kvalitě už nemusíte používat chemické přípravky. Zčernalá měď? Zašlý lak u auta? Sklokeramické desky? Motorky? Jiní plechoví miláčkové? Ochrana krbového skla? Něco někde bez námahy a pořádně vyčisit a vyleštit jednoduše rychle a na dlouho? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!
Obě dvě NanoPěny Original jsou antibakteriální, zdravotně naprosto nezávadné aktivní pěny, které čistí a impregnují na principu nanotechnologie. Stačí jen nastříkat, nechat pár minut působit, lehce vyleštit a je to hotovo a na dlouho. Pak už stačí jen občas vlhký hadřík :-)
Čistící a současně impregnační pěny s výhodami moderní nanotechnologie.Nano pěny čistí, leští, impregnují a konzervují nejrůznější hladké povrchy. Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu. Půl roku nepotřebujete žádnou úklidovou chemii! Skutečný úklid stačí 2x za rok! Už nemusíte do nekonečna pracně čistit a leštit vše, co má být pěkné. Zejména WC, koupelnu, kuchyni, prostě všechno do čeho se vám až tak nechce :-) Pro běžnou údržbu ochráněných ploch postačí je jen lehce otřít.

Neničte své věci agresivní chemií a poškrábáním!

Šetřete peníze!

NanoPěny Original jsou Váš nejnovější prostředek v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene, nebo i špinavým autem, zamlženým čelním sklem atd. Aktivní pěny uklízí povrch samy, díky tomu se už nikdy nemusíte ptát “Jak vyčistit hladké povrchy?”. S vysokým leskem totiž získáte i několik měsíců ochrany, díky které povrch snadno otřete jen obyčejnou vodou.    

Nano Pěna 250ml Original a Nano Pěna 250ml Original Extra silná

Vyrobeno v EU Německo

Spotřeba cca 50m2

Utěrky: 2x 38x40cm, 138g./m2 Vyrobeno v Holandsku

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: